• /
  •  Про нас

Про нас


Компанія АРТЕКС заснована в 1994 році. З моменту заснування і по сьогоднішній день ми знаходимося в епіцентрі меблевої моди України і асоціюємося з високоякісним інтер'єрним текстилем, креативним дизайном та завжди актуальними рішеннями. Вишуканий стиль, висока якість та бездоганна репутація – наші орієнтири в бізнесі.

Оббивна тканина – це не тільки «одяг» для м'яких меблів, це – індивідуальний образ інтер'єру, щоденний комфорт та естетична якість Вашого життя.

Компанія АРТЕКС пропонує своїм клієнтам та партнерам останні новинки світової інтер'єрної моди, втілені в оббивних матеріалах.

Застосовуючи інноваційні технології при виробництві тканини, наші партнери створюють різноманітні фактури в оригінальних дизайнах, пропонуючи вітчизняному виробникові наймодніші колекції, створені на підставі останніх тенденцій світової моди.

На сьогоднішній день у компанії АРТЕКС працює широка мережа філій не тільки на території України, а й ближнього зарубіжжя. Центральний офіс компанії знаходиться в місті Одеса, а для зручності наших клієнтів та партнерів працюють філії в найбільших містах України (Києві, Харкові, Львові, Рівному, Білій Церкві та інших). Вже не перший рік успішно працює філія компанії в столиці Республіки Молдова місті Кишиневі.

Професійний колектив компанії АРТЕКС, який має багаторічний успішний досвід роботи в своїй галузі, ставить перед собою найскладнішу задачу – забезпечити наших клієнтів та партнерів сучасними та якісними матеріалами, робота з якими приносить задоволення та дозволяє отримати надійний результат, що задовольняє вимоги покупців.

Ми не стоїмо на місці, прагнемо досконалості та завжди рухаємося вперед.


НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Основне досягнення – це висока оцінка нашої роботи від клієнтів та партнерів компанії АРТЕКС. У нашому активі безліч нагород та дипломів з різних всеукраїнських та міжнародних виставок. До структури компанії АРТЕКС входить професійне Дизайнерське бюро. Наші фахівці спільно з іноземними партнерами розробляють нові дизайни тканин, враховуючи побажання українських виробників та потреби ринку.

Висока якість, вишуканий стиль, актуальність та затребуваність – ось основні критерії, за якими відбираються тканини при формуванні робочої колекції.

Компанія АРТЕКС регулярно бере участь в спеціалізованих семінарах: надає інформаційну підтримку виробникам та проводить просвітницькі програми для споживачів.


Наша мета – розвинений меблевий ринок та освічений споживач. Ми формуємо моду інтер'єрного текстилю та робимо її доступною навіть для найдосвідченіших цінителів прекрасного.


НАШІ ПАРТНЕРИ

Вже багато років партнерами компанії АРТЕКС є найбільші вітчизняні та іноземні фабрики з бездоганною репутацією виробників якісних меблів для дому та офісу. Ми – постачальники меблевої тканини з багатим досвідом та глибокими знаннями потреб ринку. З величезного різноманіття тканин ми вибираємо тільки найкраще, красиве і практичне. Наша головна цінність – довірчі та міцні відносини з нашими клієнтами та партнерами.